Merkato

Chris Smalling pranon ulje page, edhe më pranë Romës

Roma nuk heq dorë nga Chris Smalling dhe vazhdon të monitorojë situatën e anglezit. Mbrojtësit 30-vjeçar i përfundoi huazimi te verdhekuqtë dhe u kthye te Manchester United, por dëshira e tij është që të veshë përsëri fanellën e Romës.

Drejtuesit Fienga dhe De Sanctis janë gati për një sulm të ri për të larguar interesin e Interit për mbrojtësin, duke llogaritur edhe ndihmën shtesë: atë të Smalling.

Siç raportohet nga tabloidi britanik “The Sun”, mbrojtësi është i gatshëm të shkurtojë ndjeshëm pagën aktuale prej 130 000 stërlinash në javë, që do të merrte në dy vitet e fundit të kontratës së tij me Unitedin, në mënyrë që të kthehej në kryeqytet, ku ai dhe familja e tij ndihen shumë mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency