Kupa e Shqiperise

Çiftet e turit të dytë, spikat një “finale” e parakohshme

Turi i parë i Kupës së Shqipërisë përfundoi sot, ndërsa të gjitha skuadrat e Superiores ia dolën të kualifikohen për më tej dhe surprizat munguan.

Sipas skemës së paracaktuar të këtij kompeticioni, më poshtë janë edhe çiftet që do të përballen me njëri-tjetrin në turin e dytë, në të dy grupet.

Sfida e Grupit B mes Tiranës dhe Flamurtarit është ajo që spikat më shumë në këtë tur, pasi bëhet fjalë për dy skuadra me objektiva të mëdha jo vetëm në Superiore, por edhe në Kupën e Shqipërisë.

Paraprakisht është vendosur që sfidat e turit të dytë të luhen më datat 23 Janar 2019 dhe ato të kthimit më 6 Shkurt 2019.

Grupi A
Besëlidhja-Skënderbeu
Egnatia-Luftëtari
Kastrioti-Partizani
Vllaznia-Kamza

Grupi B
Apolonia-Kukësi
Bylis-Laçi
Tirana-Flamurtari
Lushnja-Teuta

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency