Gossip

Çifti Karsdorp në pritje të ëmbël, Rick shënon golin e më të bukur

Dy të rinj të marrosur pas njëri-tjetrit e që së shpejti do të bëhen prindër. Për Rick dhe Astrid Karsdorp po troket momenti për të njohur fëmijën e tyre të parë. Në javët e fundit të kësaj pritjeje të ëmbël, çifti ka vendosur të realizojë një set fotografik vërtet shumë seksi. Në stilin Mauro Icardi e Wanda Nara.

Eksperienca me Romën nuk është se ka shënuar diçka të jashtëzakonshme në karrierën e futbollistit holandez, ndikuar edhe nga një dëmtim i rëndë, por ta paktën këtë periudhë e ka shijuar në jetën private, përkrah partneres së tij, Astrid.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency