Kombëtare

Cikalleshi: Jam dyfish i lumtur, kthimi i Roshit ishte si shpërthimi në krah

Erdhi nga stoli dhe u pozicionua në vendin e duhur, për të shfrytëzuar pasimin e Roshit dhe për të zhbllokuar një ndeshje që sa vinte e komplikohej përballë Moldavisë.

Sokol Cikalleshi më në fund u zhbllokua në “Elbasan Arena”, një stadium shtyllat e portave të të cilit i ka “rrahur” shumë herë me top, por sot shënjestra e çoi sferën në rrjetë.

Është më mirë ta nisni nga stoli?
Më gëzon më shumë fitorja, pasi vinim nga një humbje e merituar në Islandë, që na zhgënjeu. Jam dyfish i gëzuar sepse arrita edhe të shënoj dhe shpresoj të vazhdojmë kështu.

Ndryshimi erdhi nga stoli, pasi asistin e dha Roshi dhe golin e shënuat ju…
Kthimi i Roshit ishte potent, siç ishte dhe shpërthimi në krahë. Bëri kthimin më të mirë. Më ndihmoi edhe mua të shënoja.

Me cilin ndiheni më mirë në sulm, Balën apo Uzunin?
Me Uzunin ishte hera e parë që luaja, me Balajn kam vite që luaj. Ndihem shumë mirë me Balajn. Edhe në Islandë bëmë ndeshje shumë të mirë, ndaj mund të them se ndihem mirë me të dy, me thënë të drejtën. Ato i vendos trajneri, por rëndësi ka fitorja dhe që funksionoi ekipi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency