Futboll

Cilët janë stadiumet më të mira për t’u vizituar? “Footy.com” jep përgjigjen

Sajti “Footy.com” është munduar t’i japë përgjigje pyetjes se cili është stadiumi më i mirë për t’u vizituar nga të apasionuarit e futbollit, teksa ka realizuar një studim ku ka analizuar çmimet e abonimeve për sezonin e ri, standardet e ambientit rrethues, çmimin e birrës, teknologjinë në dispozicion, aksesueshmërinë, transportin dhe kapacitetin e stadiumit.

Rezultati i studimit renditi si stadiumin më të mirë për t’u vizituar, “Etihad Stadium” të Manchester Cityt, që mori 70 pikë, i ndjekur nga stadiumi i Barcelonës “Camp Nou” me 63 pikë dhe ai i Bayernit të Mynihut “Allianz Arena” me 54 pikë.

Nga stadiumet italiane, është bërë pjesë e renditjes vetëm “Allianz Stadium” i Juventusit, që ka marrë 44 pikë, ndërsa renditja mbyllet nga stadiumi “Luminus Arena” i Genkut në Belgjikë, që ka një kapacitet prej 25 mijë vendesh dhe mori 42 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency