Tenis

Cilic shumë pranë eliminimit, mposhtet edhe nga Sock

Marin Cilic humbi edhe ndeshjen e dytë në grupin B të Atp World Tour Finals që po zhvillohet aktualisht në Londër dhe që po transmetohet live në Supersport. Tenisti kroat u mund nga amerikani Jack Sock, 2-1 me sete dhe pas disfatës ndaj Zverev kjo është e dyta radhazi me Cilic që është pothuajse i eliminuar nga turneu i 8-të më të mirëve të Botës. Shtatlarti ballkanas pasi fitoi setin e parë 7-5 u dorëzua në 2 orë e 31 minuta lojë ndaj Sock pasi humbi dy setet e tjerë me shifrat 2-6 dhe 6-7 (4-7 në tiebreak).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency