Kategoria Superiore

Çinari shleu pezullimin, Partizani “i jep duart” xhamajkanit Brown

Partizani më në fund heq qafe xhamajkanin Brian Lee Brown, sulmuesi i cili ka dhënë pak për të mos thënë asgjë me bluzën e kuqe që nga vera e vitit 2019. Ky vendin vjen një ditë pas “Ok”-it të FIFA-s për aktivizimin e Erald Çnarit. Me Shkodranin një forcë cilësore më shumë në fazën sulmuese, prania e Brown te të kuqtë ishte e tepërt.

Njoftim i Partizanit:

“FK Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me Brian Lee Brown. Sulmuesi 28-vjeçar nga Xhamajka dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim bashkëpunimin mes tyre, duke i dhënë mundësi lojtarit të jetë i lirë. Brawn ishte pjesë e skuadrës nga sezoni 2019 – 2020.

Klubi i uron njëkohësisht Brian Lee Brown suksese në karrierën e tij sportive.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency