Kategoria Superiore

Çinari: Të shënojmë golin e dytë; Daja: Të ruajmë përqendrimin

Eraldo Çinari nga Partizani dhe Asion Daja nga Tirana, u ndalën për mikrofonat e Supersport, menjëherë pas përfundimit të pjesës së parë të derbit të kryeqytetit, në shifrat e barabarta 1-1.

Daja: Pjesën e dytë duhet të vazhdojmë këtë ritëm të jashtëzakonshëm. Duhet të ruajmë ekuilibrat dhe të shënojmë golin e dytë. Kujdesi duhet të nisi nga mua, pas kësaj ndërhyrjeje të para pak çasteve.

Çinari: Shpresojmë të bëjmë maksimumin dhe në pjesën e dytë, pavarësisht se ndeshje është shumë e luftuar. Duhet të shënojmë dhe një gol tjetër dhe të mbyllim derbin me një gol, do të jetë diçka e bukur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency