Gossip

Cindy Bruna mbush 26 vjeç, edhe yjet e PSG-së marrin pjesë në festë

Modelja e njohur franceze Cindy Bruna ka festuar ditëlindjen e saj të 26 në një restorant të njohur në Paris, teksa në ceremoni nuk kanë munguar as yjet e klubit kryeqytetas PSG.

Bukuroshja franceze ka qenë e fejuar me mesfushorin Marco Verratti për disa kohë dhe edhe pse tani nuk janë më bashkë, vijojnë të ruajnë raporte të mira, ndaj në festë ishte mesfushori italian si dhe sulmuesi Kylian Mbappe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency