Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ciro Immobile shënon “golin” e katërt, familja së shpejti me gjashtë anëtarë

Ciro Immobile dhe bashkëshortja e tij Jessica janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ka qenë vetë sulmuesi i Lazios që ka bërë njoftimin në rrjetet sociale, në prani të fëmijëve të tjerë, përmes një video në profilin e bashkëshortes në Instagram.

“Duhet t’ju ​​themi se ka një foshnjë në barkun e mamit”, dëgjohet zëri i Immobile, duke befasuar Michelan, Giorgian dhe Mattian, tre fëmijët e tjerë të çiftit të lumtur. “5 + 1” shkruan Xhesikann teksa përqafon fëmijët e saj, duke iu referuar zgjerimit të familjes së sulmuesit bardhekaltër. Ciro dhe Jessica Melena janë të martuar që nga viti 2014.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena)

 

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...