Premier League

City dhe Tottenham me mision 3-pikësh, për të mos u shkëputur nga kreu

Pas barazimit 2-2 mes njëra-tjetrës, një javë më parë në “Etihad Stadium”, Manchester City dhe Tottenham do të kërkojnë sot të rikthehen te fitorja, për të mos humbur edhe kontaktet me Liverpoolin kryesues, që ka shkuar në kuotën e 9 pikëve.

Skuadra e Pep Guardiolës do të përballet me Bournemouthin në transfertë, në një sfidë të lehtë në letër, por që kërkon angazhim dhe përqendrim, për të shmangur ndonjë surprizë të pakëndshme, që do të komplikonte rrugën e mbrojtjes së titullit që në start.

Nga ana tjetër, Tottenhami do të presë në shtëpi Newcastle-n me synimin e vetëm, marrjen e 3 pikëve, por “qymyrxhinjtë” e kanë nisur kampionatin me dy humbje radhazi dhe sot do të tentojnë të marrin të paktën një pikë në Londër.

Bournemouth-Manchester City do të startojë në orën 15:00, ndërsa Tottenham-Newcastle në orën 17:30 dhe të dyja ndeshjet do të transmetohen live në ekranin e Supersport 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency