Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

City do të shesë Cancelon/ Barça e kërkon në huazim, garës i bashkohet edhe Reali

Barcelona kërkon me patjetër të afrojë Joao Cancelon nga Manchester City në formë huazimi.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, agjenti i lojtarit, Jorge Mendes është duke folur aktualisht me Cancelo për këtë lëvizje.

Lexo edhe:

Megjithatë City preferon ta shesë lojtarin dhe nuk pranon një shifër më të ulët se 50 milionë euro.

Vetë Cancelo dëshiron të luajë në Spanjë dhe për të është duke e menduar edhe Real Madridi, por ende nuk ka zyrtarizuar asnjë ofertë.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...