Premier League

City shpërthen me 4 gola ndaj Crystal Palace, ngjitet i dyti

Manchester City bëri detyrën ndaj Crystal Palace, e mposhti thellë 4-0 në “Etihad” dhe duke përfituar edhe nga barazimi mes Liverpoolit dhe Manchester United ngjitet në vendin e dytë me 35 pikë, vetëm dy më pak se “Djajtë e Kuq”.

Skuadra e Pep Guardiolës dominoi në çdo aspekt në këtë sfidë, duke mos e vënë në diskutim në asnjë moment suksesin. Në pjesën e parë shënoi Stones, i shërbyer nga De Bruyne, ndërsa me fillimin e së dytës Crystal Palace u dorëzua pa kushte, pasi shënuan me radhë Gundogan, sërish Stones dhe në fundin e sfidës Sterling.

Për Citizens kjo ishte fitorja e katërt radhazi në Premier, me garën për titullin që bëhet e ashpër, teksa diferenca mes vendit të parë dhe atij të gjashtë është vetëm 5 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency