Gossip

Claudia Dal Santo, një bukuri natyrale, fanse e Juves

E lindur dhe e rritur në Milano, por tifozë e zjarrtë e Juventusit. Claudia Dal Santo është nja nga modelet më të pëlqyera në Itali dhe e dini cilia është arsyeja? Thjesht është shumë e bukur.  Një bukuri natyrale, ajo e kohëve të dikurshme. Fansat ka vërshuar në llogaritë e saj në rrjetet sociale, sepse ajo nuk ka të krahasuar. Claudia nuk ka zili askënd, as “yjet” më të njohura të pasarelës.

 

 

 

 

To Top