Gossip

Claudia Dal Santo, një bukuri natyrale, fanse e Juves

E lindur dhe e rritur në Milano, por tifozë e zjarrtë e Juventusit. Claudia Dal Santo është nja nga modelet më të pëlqyera në Itali dhe e dini cilia është arsyeja? Thjesht është shumë e bukur.  Një bukuri natyrale, ajo e kohëve të dikurshme. Fansat ka vërshuar në llogaritë e saj në rrjetet sociale, sepse ajo nuk ka të krahasuar. Claudia nuk ka zili askënd, as “yjet” më të njohura të pasarelës.

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency