Premier League

Claude Puel, pranë stolit të Leicester City-t

Claude Puel mund të marrë drejtimin e Leicester City-t. Trajneri francez, pas eksperiencës te Southamptoni, ka nisur bisedimet me drejtuesit e skuadrës angleze për të pasuar të shkarkuarin Craig Shakespeare. 56-vjeçari është parë dy herë në ambientet e klubit dhe, me sa duket, palët janë drejt arritjes së marrëveshjes. Sipas mediave angleze, Puel është favoriti për t’u ulur në stolin e Leicester City-t, edhe pse interes për këtë detyrë ka shfaqur edhe ish-futbollisti dhe ish-ndihmësi Van Gal te Manchester United, Ryan Giggs. Pas 9 javësh kampionat skudara e Leicesterit renditet në vendin e 14 me 9 pikë të grumbulluara. Drejtimin e përkohshëm të ekipit e ka marrë Michael Appleton.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency