Gossip

Claudia Alende, sozia e Megan Fox, muzë e Brazilit në “Rusi 2018”

Ngjason shumë me aktoren e njohur amerikane Megan Fox, ka 10.3 milionë ndjekës në Instagram dhe ka pasion sportin. Bëhet fjalë për modelen braziliane Claudia Alende, e cila është një fanse e Chicago Bulls në NBA dhe sigurisht e “Selecaos”, që do ta mbështesë pa kushte në finalet e “Rusi 2018”.

Brazili nuk është thjesht një superfuqi e futbollit në fushën e blertë, por edhe e bukurosheve të pasarelave. Rasti e Cluadia Alendes e vërteton më së miri këtë fakt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency