Gossip

Claudia Galanti bie pre e hakërimit, i merren foto private (Foto)

Ish e dashura e Fabio Quagliarellës, paraguaiania Claudia Galanti ka njoftuar se ka rënë pre e një sulmi në llogaritë e saj online dhe se i janë hakëruar një pjesë e mirë e të dhënave personale.

Vajza e ekraneve në Paraguai, ka treguar nëpërmjet një postimi se i kanë ndërhyrë ne email, llogaritë në rrjetet sociale, telefon, mesazhe dhe gjithandej, ndërsa i kanë kërkuar para për të mos shpërndarë të dhëna.

Mes të dhënave që i janë hakëruar Claudias, janë edhe disa foto intime të saj, një pjesë e të cilave janë shpërndarë tashmë në rrjetet sociale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency