Serie A

Çmendet babai i Scamaccas, shkakton panik në Trigoria

Momente frike të hënën, në Trigoria, kur babai i sulmuesit të Genoas, Gianluca Scamacca, hyri në qendrën sportive të verdhekuqve, duke kërcënuar levë të pranishmit dhe dëmtuar disa makina të parkuara. Emiliano Scamacca përfitoi nga lënia hapur e dyerve në hyrjen e kompelskit, duke trembur edhe futbollistët e sektorit të të rinjve, që po stërviteshin në fusha të ndryshme të qendrës sportive Fulvio Bernardini. Në një kohë të shkurtër ai u ndalua menjëherë, së pari nga punonjësit e sigurisë së klubit të Romës dhe më pas nga policia, që e arrestoi. Arsyet e gjestit të çmendur janë ende të panjohura.

Babai i Scamaccas kishte veshur një xhup me logon e Sassuolos. Midis makinave të shkatërruara ishte edhe ajo e drejtorit të përgjithshëm të Romës, Tiago Pinto. Djali, në pronësi të klubit të Sassuolos dhe i huazuar te Genoa, është rritur në sektorin e të rinjve të Romës, ku u aktivizua nga viti 2012 deri në në 2015.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency