Merkato

Çmendet Tottenham, ofron një mal me para për Bruno Fernandes!

Bruno Fernandes është kthyer në një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Mesfushori i Sporting Lisbonës bëri një sezon të shkëqlyer, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve. Konkurenca më e madhe për 24-vjecarin vjen nga Premier League, aty ku Manchester United, Manchester City, Liverpool dhe së fundmi Tottenham kërkojnë të transferojnë mesfushorin. Pikërisht finalistët e Champions League, Tottenham duket se së fundmi ka përgatitur një ofertë prej plotë 64 milionë paund për të transferuar lojtarin e kombëtares portugeze. Fernandes, i cili më parë ka luajtur me Udinesen dhe Sampdorian, kërkohet edhe nga Inter që është gati të ofrojë para dhe kartonin e Joao Marios për të bindur drejtuesit e Sportingut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency