Gossip

Çmenduria e Erling Haalandit, paguan 30 mijë euro bakshish…

Erling Haaland është njeriu i rekordeve. Sulmuesi norvegjez i datëlindjes 2000, pjesë e Borussias së Dortmundit, po jep shfaqe të pabesueshme në fushë, por objektivi numër 1 i Realit të Madridit lë gjurmë edhe me historitë e tij jashtë futbollit.  

Gjatë pushimeve të tij në Mykonos të Greqisë, ku sigurisht nuk ka kaluar pa u vënë re me pamjen e tij ekstravagante, norvegjezi mësohet se ka shpenzuar 500 mijë euro brenda pesë orësh në një restorant, madje duke lënë 30 mijë euro bakshish.

Ai pagoi darkën për vete dhe të gjithë miqtë e tij, pastaj mori një makinë luksoze me qira dhe nënshkroi një çek të majmë për të gjitha këto shpenzime.

Haaland kërkon të ndryshojë ekip që të paguhet si top-player, në nivelin e Cristiano Ronaldos, pra shumë më tepër se 8 milionë euro në sezon që përfiton në vit te Dortmundi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency