Gossip

Çmenduria e Tottenhamit ka mrekulluar edhe… Adele

Tottenhami ka bërë të lumtur shumë tifozë angleze me përmbysjen e çmendur ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Spurs-at prenë biletën për në finale, ku do të përballen me Liverpoolin, çka do të thotë se trofeu do të shkojë në Angli.

Mes tifozëve që kanë festuar për kualifikimin edhe edhe njëra, tepër e veçantë. Bëhet fjalë për yllin e muzikës, Adele, që njihet si fanse e Tottenhamit.

Në postimin e saj kuptohet befasia e një rezultati të tillë dhe gëzimi i pamatë. E kush do ta besonte pas pjesës së parë që Tottenhami do të shënonte 3 gola…

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency