Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Çmime të arsyeshme, Ballkani ka një thirrje për tifozët shqiptarë

Ballkani luan të enjten në “Air Albania” përballë Viktoria Plzen, sfidë e fazës së grupeve në Conference League.

Kampionët e Kosovës kanë si objektiv fitoren përballë kryesuesve çekë, të cilët janë kualifikuar.

Lexo edhe:

Skuadra e Ilir Dajës pritet të ketë një mbështetje të madhe nga tifozët shqiptarë, ndërkohë që edhe çmimet e biletave janë të arsyeshme.

Ballkani-Viktoria Plzen do të transmetohet në SuperSport 2 prej orës 18:45 të së enjtes.

POSTIMI I BALLKANIT

Jemi vetëm një ditë para një momenti të radhës, shumë të rëndësishëm për ne.

Ndeshja ndaj Viktoria Plzen është sfida me peshën më të madhe të deritanishme të rrugëtimit tonë në Evropë.

Me mbështetjen në “Air Albania” të tifozëve shqiptarë gjithandej viseve, Ballkani është gati për të shfaqur edhe një ndeshje të madhe.

Linku online për t’i siguruar biletat vazhdon të jetë i hapur.

https://eu.ebileta.al/biglietteria/lis

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...