Kategoria Superiore

Cobbinah: Rikthim perfekt, çmimin tim e vë Tirana

Pauza dymujore për shkak të COVID-19 nuk ia ka cënuar instiktin vrasës para portës. Winful Cobbinah vazhdon të jetë vendimtar për Tiranën, që duket e pandalshme drejt titullit. Në “Gol pas Goli”, futbollisti bardheblu deklaroi:

“Pas dy muaj e pak pritje, mendoj që ishte rikthim perfekt. Tri pikë në një transfertë të vështirë dhe një gol i bukur për mua. Mendoj se ishte mënyra më e mirë për ta rinisur kampionatin. Më e rëndësishme është që të vazhdojmë të luajmë futboll të mirë dhe të fitojmë. I rëndësishëm është fakti që të vazhdoj të bëj paraqitje të mira dhe të shënoj, por dua ta theksoj se më i rëndësishme janë tri pikët. Duhet të vazhdojmë me këtë ritëm.

Dua t’ju falënderoj për fjalët e mira. Kur marrim vlerësime dhe komplimente nga trajnerë të tjerë, më bën të ndihem më mirë dhe më motivon për të bërë performanca akoma më të mira në të ardhmen.”

Çmimi i Cobbinah: Çmimin nuk mund ta përcaktoj unë, por klubi. Çdo skuadër që mund të më dojë në ekip, mund të komunikojë nëpërmjet klubit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency