Kategoria Superiore

Cobinah: Tani jam përshtatur plotësisht te Tirana, në derbi nuk humbim

Golin e dytë të Tiranës ndaj Kukësit e shënoi Torasa, por pa dyshim merita kryesore shkon për Cobinah, me atë vallëzim mes mbrojtësi të Kukësit. Pas ndeshjes, sulmuesi ganez shpjegoi edhe strategjinë e tij për të qenë efikas në momente të veçantë të sfidës.

“Është sezoni i dytë në Superiore, jam përshtatur  më shumë me të gjithë njerëzit, prandaj jam në një formë të mirë. Skuadra tani është kthyer bindshëm. Zhdukem në fushë? Është strategji, pasi kur lodhem mundohem të rikuperoj energjitë, prandaj duket sikur zhdukem.

Më mirë me Ngoonë apo me Muçin?

Nuk mund t’i ndaj, Muçi është i ri, Ngoo ka eksperiencë. E rëndësishme është që karakteristikat ndërthuren me grupin dhe japim diçka të mirë në fushë.

Derbi një shans i artë për t’u shkëputur…

Nuk jap deklarata fitoj apo shënoj. Ajo që mund të them është se jemi në një formë të mirë dhe me moral të lartë. Kemi shumë besim te vetja, ajo që mund të them është se nuk do të humbim. Nga nesër mendojmë për derbin dhe do i marrim ndeshjet një nga një.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency