Kategoria Superiore

Çoçlli: Në Shkodër, për të patur sukses

Trajneri i Luftëtarit, Nikolin Çoçlli, në prag të ndeshjes me Vllazninë në “Loro Boriçi”, premtoi se përtej pozicion të vështirë, skuadra gjirokastrite do të bëjë maksimumin për të marr rezultat pozitiv në Shkodër.

“Në çdo ndeshje do të bëjmë më të mirën tonë. Gjithmonë e kemi tentuar dhe kemi hyrë me synime në fushë. Klima në ekip është e qetë dhe lojtarët kanë filluar që të kenë entuziazëm. Shpresojmë shumë që të kemi sukses në këtë sfidë.”

Humbja me Flamurtarin: Ndeshja me Vlorën nuk e justifikoi aspak ecurinë apo ambiciet që ne kemi. U futëm për ta fituar, por hasëm vështirësi.

Formacioni kundër Vllaznisë: Kemi 22 lojtarë, por 11 do të luajnë, ndërsa dhe 10 apo 11 të tjerët do të jenë gati. Kush punon dhe jep maksimumin në stërvitje do të ketë shanset e veta. Ai që punon fiton.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency