Bundesliga

Coman refuzon rinovimin me Bayernin, e ardhmja duket larg Mynihut

E ardhmja e Kingsley Coman duket larg Mynihut, pasi sulmuesi anësor francez ka refuzuar ofertat për rinovimin e kontratës me klubin bavarez, ndaj drejtuesit e Bayernit janë gati të presin ofertat në drejtim të tij, për të mos e humbur me parametra zero.

Kontrata e 24-vjeçarit me klubin bavarez skadon verën e 2023-shit dhe për të mos e humbur me parametra zero, gjermanët janë gati të dëgjojnë ofertat në drejtim të tij këtë verë, duke qenë se adhuruesit nga kampionati anglez nuk i mungojnë.

Edhe ish drejtori sportiv i Bayernit, Christian Nerlinger deklaroi se bavarezët kanë humbur shumë lojtarë me parametra zero vitet e fundit, ndaj tani duan të ndryshojnë strategji dhe të shesin futbollistët kur vijnë oferta joshëse.

Ndërkohë Coman u kërkua që këtë verë nga Chelsea e Liverpool në kampionatin anglez, por Bayerni rezistoi, duke ngritur ndjeshëm pretendimet për kartonin e tij, ndaj marrëveshja mund të arrihet verën e ardhshme, për një shifër prej jo më shumë se 35-40 milionë eurosh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency