Serie A

Conte bën Romën të ëndërrojë, Pallotta negocion edhe me mikun e tij

Antonio Conte ka dhënë sinjale se e ardhmja e tij mund të jetë te Roma, teksa është pyetur nga një fans në plazhin e qytetit të tij të origjinës, Salento.

Aty ku po shijon ditët e para të ngrohta, ish trajneri i Italisë dhe Chelseat, u pyet nëse do të ulet në stolin e Romës dhe përgjigja ishte “Të shohim, të shohim”.

Kaq mjaftoi që mediat në Itali ta interpretojnë si një pohim nga ana e Contes, që ka marrë një ofertë prej 7 milionë eurosh në sezon, plus bonuset, nga trajneri i Romës James Pallotta.

Ndërkohë, verdhekuqtë po negociojnë edhe me Drejtorin Sportiv të Torinos, Petrucci, për ta marrë në kryeqytet vitin tjetër, një tjetër sinjal ky që po kërkojnë të kënaqin Antonio Conten.

Kjo pasi Petrucci ka miqësi me Conten dhe duket se të dy do të punojnë për të rikthyer Romën në nivele të larta dhe për të synuar tituj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency