Futboll

Conte do Bale te Chelsea

Humbja në Superkupën e Anglisë ndaj Arsenalit ka vënë në lëvizje Chelsea-in, me trajnerin Antonio Conte që u ka kërkuar drejtuesve përforcime për të kompeletuar grupin dhe për të përmirësuar akoma dhe më shumë skuadrën. Blutë e Londrës pas Alvaro Moratës pritet të bëjnë një tjetër goditje të madhe në merkato dhe sërish bëhet fjalë për një lojtar të Realit të Madridit.

Conte i ka kërkuar presidentit Roman Abramovich të bëjë një sforco ekonomike për ti vënë në dispozicion uellsianin Gareth Bale. Sulmuesi britanik nuk është më i lumtur në Madrid dhe do të ishte gati të niste një aventurë të re tek Chelsea.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency