Serie A

Conte do Kessie-n te Interi, por Milani nuk e lëshon!

Interi nuk ndalet në merkato, pasi zikaltrit pas Tonalit kanë si objektiv ta përforcojnë më shumë mesfushën duke u rikthyer në sulm për Franck Kessie, të cilin kanë kohë që e ndjekin. Trajneri Conte kërkon më shumë potencë për repartin e mesit të fushës dhe 23-vjeçari i Milanit duket se është alternativa kryesore e zgjedhur nga Conte për sezonin e ardhshëm. Por për të arritur te futbollisti zikaltrit nuk do e kenë të lehtë, pasi edhe më parë kanë parë t’u refuzohet oferta ku kishin përfshirë edhe kartonin e Gagliardinit, pasi klubi nga Milanello nuk ka aspak ndërmend të privohet nga Kessie, i cili konsiderohet i rëndësishëm për projektin e së ardhmes së kuqezinjve.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency