Conference League

Conte injoron merkaton: Fillimisht vlerësojmë grupin aktual

Tottenhami do të udhëtojë drejt Sllovenisë për t’u përballur me vendasit e Mura-s, në një sfidë ku 3-pikëshi i afron edhe më shumë me kalimin në turin tjetër të Conference League.

Trajneri Antonio Conte doli në konferencën e zakonshme për shtyp, ku nuk munguan edhe pyetjet mbi merkaton, megjithatë italiani refuzoi të përmendë emra apo reparte dhe vuri theksin te grupi aktual.

“Është shumë herët për të menduar për merkaton e janarit. Unë dhe stafi im po punojmë shumë me grupin aktual, pasi duam t’u japim shansin të gjithëve të përfshihen në projekt dhe të tregojnë veten. Vetëm pasi të kemi testuar limitet e grupit aktual, do të mendojmë bashkë me drejtuesit për lëvizjet që do të bëjmë në merkato”, deklaroi trajneri italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency