FA Cup

Conte: Jam fitues i lindur, dëshiroj të rri në Londër

Antonio Conte nuk e fsheh lumturinë që fitoi trofe edhe në vitin e tij të dytë me Chelsean. Pas triumfit në Premier League, tekniku italian dhe skuadra londineze ngritën sot trofeun FA Cup, pasi mposhtën në final;e Manchester Unitedin.

“Jam shumë i lumtur që fituam. Tregova se jam një fitues serial, sepse pas titullin kampion vitin e kaluar, morëm këtë sezon kupën FA, pavarësisht vështirësive. Premier League është një kampionat i vështirë, ku çdo gjë fitohet në fushë dhe nuk paracaktohet nëpër tavolina”, deklaroi Conte.

Më pas italiani foli për të ardhmen e tij te Chelsea, që vijon të mbetet në dyshim, pasi prej kohësh tabloidët flasin për një ftohje të marrëdhënieve të tij me drejtuesit e skuadrës.

“Dëshira dhe gatishmëria ime është që të rri këtu deri në fund të kontratës. Që nga janari nuk kam dëgjuar asnjë propozim, sepse jam maksimalisht i përqendruar te puna ime me Chelsean. Shpresoj që me disa përforcime, të mund të rikthehemi sërish në majë sezonin tjetër”, u shpreh trajneri i Chelseat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency