Serie A

Conte ka gjetur mekanizmin fitues, statistikat e Interit janë super!

Suksesi i Milanit ndaj Romës nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë Interit dhe trajnerit Antonio Conte, të cilët sigurisht kanë shpresuar në një ndalesë të kuqezinjëve për të thelluar edhe më shumë diferencën me ndjekësin e tyre më të afërt.  Gjithsesi zikaltër duken pak të shqetësuar për shkak të momentit të mirë që po kalojnë. Ndaj Genoas ishte suksesi i 7 radhazi për Interin, e  nënta radhazi në shtëpi për herë të parë një bilanc të tillë që prej majit të 2011-ës. 18 gola për Lukakun, Conte duhet të ndjehet tepër i kënaqur që ka në skuadër një sulmues si belgu. 13-të për Martinez. Mbrojtja shfaqet tepër solide. Interi i këtij sezoni po funksionon në mënyrë perfekte.

Merita padiskutim që i shkon Antonio Contes që ka gjetur ekuilibrat ideal për skuadrën. Ne mesfushë Barella, Eriksen dhe Brozovic janë një garanci më tepër për numrin një të stolit të zikaltërve.  Danezi Eriksen po rikthehet në ditët e tij më të mira dhe raporti me Conten po vjen drejt normalizimit. Pas suksesit ndaj Genoas tashmë skuadra po përgatitet për duelin me Parmën. Conte nuk ka ndërmënd të bëjë ndryshime të mëdha në formacion madje pritet që ta nisë sfidën më të njëjtët lojtarë që kishte ndaj Genoas. Pas emilianve është radha e Atalantës. Inter kërkon ta çojë në 8 numrin e sukseseve radhazi për të përforcuar pozitat në krye të klasifikimit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency