Merkato

Conte ka nevojë për eksperiencë për të “thyer” Juven, vjen Ashley Young te Interi!

Është Ashley Young përforcimi i parë për Interin e Antonio Contes në merkaton e dimrit. Një emër me peshë që me eksperiencën e tij do të mundohet të ndihmojë zikaltrit për të zbritur Juventusin nga froni i Serie A në këtë sezon. Pas Romelu Lukakut dhe Alexis Sanchez një tjetër lojtar lë Manchester United për Interin. 34-vjeçari i cili luan si anësor i majtë por mund të përshtatet edhe i djathtë edhe pse te Djajtë e Kuq mbante në krah shiritin e kapitenit vendosi të largohet nga skuadra e Solskjaer për t’iu bashkuar anijes së Antonio Contes. Edhe pse kishte vetëm 6 muaj kontratë, United nuk e ka lënë të lirë, por Interi ka paguar 1,5 milionë euro për kartonin e Young ndërsa 500 mijë euro të tjera do të shkojnë në formë bonusi në rast se Interi fiton kampionatin. Young këtë të premte do të kryejë vizitat mjekësore ndërkohë që pritet të firmosë për 1 vit e gjysmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency