Merkato

Conte kërkon Marcos Alonson, Marotta nis negociatat me Chelsean

Asamoah nuk jep garanci për shkak të moshës, ndërsa Biraghi nuk po bind me performancën e tij, ndaj Antonio Conte i ka kërkuar Marottës edhe një futbollist tjetër për krahun e majtë të mesfushës, në rast se Interi do të kualifikohet për në fazën e 1/8-ave në Champions.

Dy janë emrat që Conte ka vendosur në krye të listës dhe bëhet fjalë për mbrojtësin spanjoll Marcos Alonso dhe atë italo-brazilian Emerson Palmeiri, që të dy pjesë e Chelseat, që janë stërvitur edhe më herët nga Conte.

Për Emerson duket e vështirë, pasi futbollisti ka gjetur mjaftueshëm hapësira në fushë nga trajneri Lampard, ndërsa krejt e kundërta ndodh me spanjollin Alonso, që jo vetëm nuk po luan, por shpesh herë është lënë edhe në tribunë.

Kartoni i Marcos Alonso kushton rreth 15 milionë euro, por zikaltrit mund të përfitojnë nga situata e krijuar në Londër, për të ulur çmimin në 7-8 milionë euro, ose për të marrë spanjollin në huazim me të drejtë blerjeje verën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency