Serie A

Conte merr “Tapirin e Artë” dhe pranon se pankina te Interi është lëkundur

Pas humbjes me kosto të rëndë 0-2 ndaj Realit të Madridit mbrëmjen e djeshme, trajneri i Interit Antonio Conte ka marrë sot çmimin “Tapiri i Artë” nga emisioni i mirënjohur italian “Striscia la Notizia”.

I dërguari i programit të njohur, Valerio Staffeli takoi Conten në Milano dhe i dhuroi çmimin, ndërsa nuk ngurroi t’i bëjë edhe dy pyetje, ku e para natyrisht lidhej me të ardhmen e tij në pankinën zikaltër dhe tjetra me kontrollin mbi dhomat e zhveshjes.

A besoni se do ta hani panetonen në stolin e Interit?
Kemi shumë punë për të bërë, por nëse nuk e ha panetonen, do të thotë që nuk e kam merituar atë.

A mendoni se lojtarët po luajnë kundër jush?
Kjo është pyetje idiote.

Pas këtyre përgjigjeve të shkurtra, trajneri zikaltër u largua menjëherë drejt qendrës stërvitore të Interit, ku kishte planifikuar seancën e radhës në prag të ndeshjes me Sassuolon ditën e shtunë në orën 15:00.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency