FA Cup

Conte: Nesër ndeshja e fundit sezonale, ta mbyllim me trofe

Në prag të finales së FA Cup mes Chelseat dhe Manchester United, trajneri Antonio Conte ka folur edhe për të ardhmen e tij në krye të stolit londinez. Ai tha se është i sigurt që kjo do të jetë ndeshja e fundit me Chelsean për këtë sezon, pasi lë të hapur mundësinë e vijimit të bashkëpunimit.

“Ndeshja e fundit me Chelsean? Për këtë sezon patjetër që po. Gjithsesi për të ardhmen nuk di të them, pasi kam edhe një vit kontratë me Cheslean ende. Kemi kaluar një sezon me rezultate aspak pozitive dhe do të doja që ta mbyllnim vitin me trofe, ndaj pres të marrim më të mirën nesër”, deklaroi Conte.

Ai foli edhe për marrëdhënien dhe rivalitetin me Mourinhon, teksa pranoi se do të shtrëngojë duart me portugezin para sfidës së nesërme.

“Me Mourinhon kemi një marrëdhënie normale dhe nesër do të shtrëngojmë duart para ndeshjes, sepse më pas do të përqendrohemi te fusha e lojës, për të orientuar skuadrat respektive”, tha tekniku italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency