Serie A

Conte nuk heq dorë nga Dzeko, do edhe Kessie!

As Olivier Giroud as Mario Mandzukic, Antonio Conte ka në mendje për majën e sulmit vetëm Edin Dzekon dhe Marotta e Ausilio do të përpiqen ta kënaqin. Një vit më parë edhe pse u kërkua me ngulm nga Interi, Dzeko në fund vendosi të rinovojë kontratën e tij me Romën, por në fund të këtij sezoni gjasat për të qëndruar te verdhekuqtë janë të pakta edhe për vetë faktin pasi Roma synon t’i largojë të gjithë futbollistët që kanë paga të larta. Ndërkohë në kampin zikaltër po punojnë edhe për të bindur Milanin të pranojë shkëmbimin e Vecinos me Kessien, pasi lojtari nga Bregu i Fildishtë pëlqehet shumë nga Antonio Conte!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency