FA Cup

Ora 21:00, Conte rotacion kundër Hull City-t, Chelsea mendjen te Barça

Me mendjen te sfida me Barcelonën në Champions, Chelsea zbret zontë në fushë përballë Hull City-t në takimin e parë të fazës së 1/8-ave të FA Cup. Londinezët sigurisht mbeten të favorizuar nga faktori fushë, pasi luhet në “Stamford Bridge”, por Antonio Conte ka ndërmend të bëjë disa ndryshime për ta patur të freskët skuadrën për përballjen me “blaugranat” javën e ardhshme. Thibaut Courtois, Cesar Azpilicueta, Cesc Fabregas dhe Eden Hazard rreshtohen mes atyre që pritet të pushojmë, për t’u dhënë shansin e aktivizimit lojtarëve të tillë si Willy Caballero, Danny Drinkwater and Willian. David Luiz dhe Tiemoue Bakayoko. Në vijën e parë italiani mund të aktivizojë titullar Alvaro Moratan, ndërsa Marcos Alonso, edhe pse është riaftësuar nga problem muskulor, do të ruhet për Barcelonën.
Nuk ka asgjë për të humbur skuadra e Championship, edhe pse rrezikon shumë rënien një kategori më poshtë.
Ky takim do të transmetohet në SuperSport 2 në orën 21:00. Por zhvillohet sfida tjetër e FA Cup Leicester City-t dhe
Sheffield United.
Në ekranin e Supersport nëpërmjet kanalit Eurosport 2 të apasionuarut e futbollit gjerman mund të ndjekin në orën 20:45 takimin hapës të javës së 23-të të Bundesligë, Hertha e Berlinit – Mainz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency