Serie A

Conte te Interi, italiani lë gjithçka të hapur!

Hija e Antonio Contes vazhdon të bjerë mbi Luciano Spallettin. Në media po përmendet shumë emri i ish trajnerit të Chelsea-it për të marrë drejtimin e zikaltërve në fund të këtij sezoni. Tifozët e Interit ëndërrojnë rikthimin e Jose Mourinhos por nga ana tjetër administratori i deleguar Beppe Marotta i cili ka marrëdhënie të shkëlqyera me Conten preferon italianin si pasues të Spallettit i cili me shumë gjasa do të shkarkohet në fund të këtij sezoni. I intervistuar për një interesim të mundshëm të Interit në drejtim të tij, Antonio Conte as nuk e ka mohuar por as nuk ka konfirmuar asgjë teksa u është përgjigjur me një “No Comment” gazetarit të BEIN Sport i cili e ka ndalur në rrugë. Një përgjigje kjo që lë gjithçka të hapur dhe të bën të mendosh se mes Interit dhe trajnerit nga Lecce ka diçka dhe mund të konkretizohet në verë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency