Serie A

Conte thotë po, Kovacic më pranë rikthimit te Interi

Mateo Kovacic është gjithnjë e më pranë rikthimit te Interi. Zikaltrit në mesfushë nuk do të përforcohen vetëm me talentin e kombëtares italiane Nicolo Barella por edhe me nënkampionin e botës i cili është kthyer te Reali pas huazimit 1-vjeçar te Chelsea por gjasat janë që do të largohet sërish. Sipas mediave italiane në takimin e zhvilluar ditën e djeshme mes drejtuesve të Interit dhe trajnerit Antonio Conte ku është folur për merkaton, afrimi i Kovacic ka marrë bekimin e trajnerit italian. Interi dëshiron ta rikthejë kroatin në Serie A në formë huazimi me të drejtë blerjeje. Kovacic u largua nga zikaltrit në verën e vitit 2015 me Realin që derdhi në arkat e Interit shumën e 38 milionë eurove ndërsa tashmë mesfushori mund të rivishet zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency