Kategoria Superiore

Cooper negativ, i bashkohet skuadrës për transfertën ndaj Vllaznisë

Pasi mori fitoren e parë sezonale në kampionat ndaj Laçit, Kukësi do të udhëtojë këtë fundjavë drejt Shkodrës, për t’u përballur të dielën pasdite me skuadrën më në formë të momentit, Vllazninë, në stadiumin “Loro Boriçi”.

Me trajnerin Skënder gega ende duke u kuruar nga koronavirusi në Turqi, skuadra veri-lindore do të drejtohet sërish nga ndihmësi i tij, Rrahman Hallaçi, i cili këtë fundjavë do të ketë në dispozicion edhe sulmuesin Goodberg Cooper.

Ky i fundit ka qenë i izoluar prej disa ditësh, pasi kishte rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusit, ndërsa sot tampon konfirmoi se është rikuperuar, ndaj ka zbritur menjëherë në stërvitje me skuadrën.

Deri të dielën pasdite Cooper do të ketë mundësi të kryejë dy seanca stërvitore të plota, ndonëse në Shkodër gjasat janë që të rrijë në pankinë dhe të zbresë në fushë vetëm nëse do të jetë e nevojshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency