Formula 1

Corina Schumacher, mesazh për shëndetin e Michael

Legjenda e Formula 1, Michael Shumacher, sot mbushi 50-vjeç. Ish-piloti gjerman vijon prej 5 vitesh periudhën e riaftësimi pas aksidentit të rëndë që pësoi në alpet franceze. Bashkëshortja e tij e tij, Corina, ka mbajtur një qëndrim publik në Facebook, ku u ka kërkuar fansave të Michael që ta mirëkuptojnë për mbajtjen larg të mediave.

“Ai është në duart më të sigurta dhe po bëjmë gjithçka që është e mundur për ta ndihmuar. Ju kërkojmë që të respektoni privatësinë tonë për një temë kaq delikate siç është shëndeti, diçka që e ka kërkuar gjithmonë edhe Michael.”

Qëndrimi rigoroz për të mos publikuar asnjë detaj që nga momenti aksidentit i jep edhe më shumë rëndësi qëndrimit të bashkëshortes së Schumacher.

“Michael duhet të jetë krenar për gjithçka ka bërë, ne gjithashtu. Sukseset e tij do t’i kujtojmë me një publikim që do ta bëjmë këtë të enjte. Është një dhuratë e vogël për të gjithë ju. Ju falënderojmë për mbështetjen tuaj dhe ju urojmë gëzuar vitin 2019!”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency