Futboll

Coronavirusi tremb Zvicrën, shtyhen të gjitha ndeshjet e fundjavës

Liga e Futbollit në Zvicrës ka njoftuar këtë të premte se janë shtyrë të gjitha ndeshjet e parashikuara për t’u zhvilluar këtë fundjavë në Super League dhe Challenge League, për shkak të frikës së përhapjes së Coronavirusit. Edhe pse rastet e prekura nga ky virus vdekjeprurës në shtetin helvet janë me pikatore, është para e arsyeshme që të ndërpriten të gjitha aktivitetet sportive, ku do të kishte grumbullim tifozësh.

Ende nuk është vendosur se çfarë do të ndodhë në të ardhmen, por mendohet që për të vijuar rregullisht me kalendarin ndeshjet të zhvillohen pa praninë e tifozëve. Fatin e futbollit e ka patur edhe hokeji ne akull apo kampionatet e skive.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency