La Liga

Coutinho debuton me Barcelonën, titullar ndaj Alavesit

Philippe Coutimnho do të luajë ndeshjen e parë me Barcelonën, mbrëmjen e sotme përballë Alavesit që prej transferimit te katalanët, në fillim të muajit janar.

Fantazisti brazilian është përzgjedhur si titullar nga trajneri Valverde, në krah të Messit dhe Suarezit, ndërsa do të mbajë numrin 14 në fanellë.

Coutinho u transferua nga Liverpooli për shumën e 160 milionë eurove, por për shkak të një dëmtimi, debutimi i tij u shty me rreth 20 ditë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency