Kupa e Spanjes

Coutinho e bën sefte, çon Barcelonën në finalen e Kupës

Do të diskutohet mes Barcelonës dhe Sevillas, finalja e Kupës së Mbretit për edicionin 2017-2018. Blaugranat eliminuan me rezultat të përgjithshëm 3-0 Valencian duke prerë biletën e finales pasi triumfuan këtë herë me shifrat 0-2 në gjysmëfinalen e kthimit. Në Mestalla vendosën Coutinho dhe Rakitic me golat e tyre në pjesën e dytë, madje për brazilianin ky ishte goli i parë me fanellën e Barçës. Barcelona vazhdon të jetë në garë për çdo trofe të mundshëm në këtë sezon në të cilin do të synojë të fitojë gjithçka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency