La Liga

Coutinho nuk ka gënjyer për dëmtimin, mungon në ndeshjet e janarit

Phillipe Coutinho nuk ka gënjyer për gjendjen e tij fizike në ditët e fundit me Liverpoolin. Sikurse u vërtetua nga vizitat mjekësore te Barcelona, braziliani ka një dëmtim në kofshën e djathtë dhe nuk do të mund të japë kontribut për katalanët në asnjë nga ndeshjet e janarit.

Takimi i fundit i Coutinhos me Liverpoolin iashte ai me Leicesterin më 30 dhjetor, ndërsa në sfidat pasardhëse nuk u grumbullua nga Klopp për shkak të problemeve fizike. Në fakt është aluduar që mungesa e brazialianit lidhej me dëshirën e tij për t’iu bashkuar Barçës, por këto raportime nuk kanë qenë aspak të vërteta. Deri në fund të janarit, Coutinho do të vijojë me fazën e riaftësimit, e për rrjedhojë do të mungojë në të gjitha sfidat e muajit të parë të vitit, ku përfshihet edhe ndeshja çerekfinale e Kupës së Mbretit, sigurisht nëse skuadra e Valverdes do të eliminojë Celta Vigon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency