Premier League

Coutinho refuzon transferimin te Tottenham në formë huazimi

Philippe Coutinho nuk do të transferohet te Tottenham Hotspur, të paktën jo në formë huazimi. Edhe pse ishte shumë pranë kalimit te nënkampionët e Europës, ylli i kombëtares braziliane ka vendosur të refuzojë kalimin te Tottenham në formë huazimi. Barcelona ka një mbipopullim në repartin e avancuar dhe nuk e ka më në plane Coutinhon të cilin e ka nxjerrë në merkato por pavarsisht se merkatoja në Angli mbyllet pas 24 orësh, Coutinho ka refuzuar një transferim te Tottenham në formë huazimi pasi dëshiron të largohet në mënyrë përfundimtare nga Barça.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency