Kategoria Superiore

COVID-19 prek Superioren, lojtari i Bylisit pozitiv

Një futbollist i Bylis rezulton pozitiv me Covid-19. Një lajm ky shumë i keq vetëm 24 para se skuadrat e Superiores të rinisin kampionatin aty ku e lanë në muajin mars.

Bëhet fjalë për Eridon Qardakun, i cili ka shfaqur shenja klinike të Koronavirusit dhe i është nënshtruar tamponit, që ka rezultuar pozitiv. Ai është vetëkarantinuar në shtëpinë e tij në Shkodër, ku do të qëndrojë të paktën 14 dite derisa, sipas procedurës, të bëjë testin tjetër.

Dje janë testuar edhe shokët e skuadrës me të cilët ai ka ndenjur më afër gjatë këtyre ditëve, Peçi dhe Janku, të cilët kanë rezultuar negativë dhe ky është një lajm i mirë për skuadrën.

Mësohet se sot do t’u nënshtrohen testeve për Covid-19 të gjithë pjestarët e Bylisit, për të zbuluar nëse janë prekur të tjerë futbollistë apo zyrtarë të klubit. Bylis-Tirana është programuar për t’u luajtur këtë të mërkurën, në orën 17:00.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency