Merkato

Cristante në radarët e Arsenalit, por mesfushori kërkon të qëndrojë në Itali!

Arsenali hedh sytë nga Bryan Cristante për sezonin e ardhshëm. Topçinjtë duan të përforcojnë mesfushën me lojtarë të rinj e me kualitet dhe Cristante është i përzgjedhuri nga drejtuesit që do të dërgojnë emisarë në fundjavë për ta vëzhguar ndaj Lecces. 24-vjeçari këtë vit ka patur luhatje për shkak edhe të problemeve fizike por tani po luan rregullisht me verdhekuqtë me të cilët ka kontratë deri në vitin 2024. Për klubin anglez nuk do të jetë e lehtë pasi lojtari pëlqehet edhe nga Juventus e Milan dhe Seria A duket se është prioritet për mesfushorin italian.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency