Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

“Cristiano, do transferohesh tek Al-Nassr?”, vjen përgjigja përfundimtare

Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Al-Nassr nga 1 janari”, deklaroi spanjollja Marca dy ditë më parë, duke theksuar se sulmuesi portugez ka pranuar të transferohet në Arabinë Saudite, aty ku do të përfitojë 200 milionë euro në sezon!

Golashënuesi më i mirë i historisë së futbollit, i cili e nisi nga stoli takimin Portugali-Zvicër (6-1), foli shkurtimisht rreth së ardhmes së tij pas përfundimit të ndeshjes dhe kualifikimit të skuadrës së tij në fazën çerekfinale të Botërorit.

Në një prononcim të shkurtër, CR7 mohoi arritjen e marrëveshjes me klubin arab: “Jo, nuk është e vërtetë që do luaj me Al-Nassr, nuk kam firmosur”, deklaroi 37-vjeçari, i cili shpreson të rikthehet titullar në çerekfinalen ndaj Marokun dhe të fitojë Botërorin me Portugalinë e tij.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...